Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
student
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Komunikat JM Rektora z dn. 17 października 2023 r. ws. uczestnictwa w Śląskim Festiwalu Nauki KATOWICE

23.10.2023 - 11:23, aktualizacja 23.10.2023 - 12:00
Redakcja: nk

W związku z organizacją Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE, który odbędzie się w dniach 9–11 grudnia 2023 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, proszę o usprawiedliwienie nieobecności na zajęciach dydaktycznych pracowników i studentów aktywnie uczestniczących w Festiwalu.

Jednocześnie zwracam się do Państwa Dziekanów z uprzejmą prośbą o umożliwienie wszystkim pracownikom i studentom czynnego udziału w Śląskim Festiwalu Nauki KATOWICE i możliwość odrobienia tych zajęć dydaktycznych przewidzianych w harmonogramie zajęć w dniach 9–11 grudnia br. w formie zajęć zdalnych asynchronicznych. Można również zaprosić studentów do udziału w aktywnościach dostępnych na Festiwalu.

Śląski Festiwal Nauki KATOWICE to jedno z największych wydarzeń popularnonaukowych w Polsce i Europie, które połączono z oficjalnym rozpoczęciem obchodów Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024.

Bardzo zależy nam na zaangażowaniu całej społeczności akademickiej – zarówno pracowników, jak i studentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach – poprzez udział w pokazach, eksperymentach, prezentacjach, wykładach i rozmowach.

Z up. Rektora

Prorektor ds. kształcenia i studentów

dr Katarzyna Trynda, prof. UŚ

Komunikat ŚFN

return to top