Konkurs na najlepszą pracę magisterską i rozprawę doktorską poświęconą społeczeństwu obywatelskiemu

27.06.2024 - 16:43, aktualizacja 27.06.2024 - 16:43
Redakcja: nk

Narodowy Instytut Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ogłasza konkurs na najlepszą pracę magisterską i rozprawę doktorską poświęconą społeczeństwu obywatelskiemu. Jego celem jest zwiększenie społecznej świadomości na temat roli społeczeństwa obywatelskiego, popularyzacja wiedzy w tej dziedzinie oraz promowanie wysokiej jakości prac magisterskich i rozpraw doktorskich z zakresu nauk społecznych, humanistycznych i teologicznych dotyczących społeczeństwa obywatelskiego.

Konkurs został objęty patronatem Przewodniczącego Komitetu ds. Pożytku Publicznego.

Uczestniczkami i uczestnikami konkursu mogą być absolwentki i absolwenci szkół wyższych oraz autorki i autorzy rozpraw doktorskich, którzy obronili swoje prace w okresie od 1 stycznia 2021 r. do 30 września 2024 r. i nie brali udziału we wcześniejszej edycji konkursu.

Zgłoszeń można dokonywać za pomocą elektronicznego formularza do 30 września.

Więcej informacji na stronie Narodowego Instytutu Wolności.