Konkurs na najlepszą pracę magisterską poświęconą dziejom politycznym, kulturze i problemom społecznym Śląska

03.11.2023 - 10:21, aktualizacja 03.11.2023 - 10:21
Redakcja: nk

Kapituła Nagrody im. Jana i Wojciecha Wawrzynków ogłasza XXXIII edycję konkursu na najlepszą pracę magisterską obronioną w 2023 r. poświęconą dziejom politycznym, kulturze i problemom społecznym Śląska.

Prace na konkurs mogą zgłaszać rektorzy, dziekani, dyrektorzy instytutów, kierownicy zakładów uczelnianych, promotorzy prac, a także sami dyplomanci za zgodą promotorów.

Termin nadsyłania prac upływa 31 grudnia 2023 r.

Wniosek konkursowy powinien zawierać:

• wydrukowany egzemplarz rekomendowanej pracy magisterskiej,
  • wersję elektroniczną pracy w formacie PDF lub Word na płycie CD w jednym pliku (wersję elektroniczną można przesłać na adres e-mail: sekretariat@instytutslaski.pl),
  • zgodę na przetwarzanie danych osobowych, dostępną na stronie www.instytutslaski.pl w zakładce „Nagroda Wawrzynków”,
  • informacje: imię i nazwisko autora pracy, datę i miejsce jego urodzenia, dokładny adres zamieszkania, miejsce pracy, informacje kontaktowe (telefon oraz adres e-mail).
Prace należy dostarczyć lub wysłać pocztą na adres: ul. Piastowska 17, 45-082 Opole, z dopiskiem: Konkurs im. Jana i Wojciecha Wawrzynków.

Więcej informacji na stronie internetowej.