student

“Nieprzeciętni 2021” – plebiscyt radiowej Czwórki

22.03.2021 - 13:26, aktualizacja 22.03.2021 - 13:39
Redakcja: MP3

Program IV Polskiego Radia poszukuje młodych ludzi, mających oryginalne zainteresowania i tworzących niebanalne rzeczy. Kandydatów do plebiscytu „Nieprzeciętni 2021” można zgłaszać do 18 kwietnia. Mogą ich proponować przyjaciele, rodzina, znajomi, współpracownicy, zgłaszać się mogą także sami zainteresowani. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest wiek pomiędzy 18 i 35 rokiem życia. Zgłoszenia można nadsyłać poprzez formularz na stronie internetowej Czwórki lub mailem na adres nieprzecietni@polskieradio.pl. Kapituła plebiscytu wybierze 10 finalistów i ogłosi ich nazwiska 17 maja.
W drugim etapie konkursu zwycięzcę spośród 10 finalistów wybiorą słuchacze. Od 17 maja do 13 czerwca będzie można głosować na swojego faworyta poprzez stronę czworka.online. Na tych, którzy ciekawie uzasadnią swój wybór, będą czekać nagrody. Wyniki głosowania i nazwisko „Nieprzeciętnego 2021” zostaną ogłoszone na gali finałowej, zaplanowanej na 24 czerwca.

Więcej informacji i formularz rejestracyjny

return to top