Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
student

Ocena zajęć – badanie ankietowe

06.06.2022 - 10:17, aktualizacja 06.06.2022 - 14:56
Redakcja: MP3

Do 12 czerwca można wypełnić ankiety oceny zajęć dydaktycznych na Uniwersytecie Śląskim. Są one dostępne po zalogowaniu do serwisu USOSweb lub w aplikacji „Mobilny USOS UŚ”, którą można pobrać w Google Play (Android) lub w AppStore (iPhone). Indywidualne wyniki zostaną podane do wiadomości prowadzących zajęcia i władz wydziałów po zakończeniu sesji poprawkowej semestru letniego.

Informacja zwrotna, zawierająca najważniejsze wnioski płynące z ankiet, zostanie przedyskutowana w ramach corocznych spotkań z dyrekcjami poszczególnych kierunków studiów, dotyczących jakości kształcenia. Przepisy prawa nie pozwalają na upublicznianie wyników, dotyczących poszczególnych prowadzących.

Jest bardzo ważne, aby jak najwięcej studentów wypełniło ankiety, gdyż dzięki temu ocena zajęć będzie bardziej obiektywna. Także nauczyciele akademiccy ciekawi są oceny i opinii, gdyż wielu z nich uwzględnia je przy doskonaleniu i dostosowywaniu prowadzonych zajęć dydaktycznych. Oceny te mają realny wpływ na jakość kształcenia na uczelni.

return to top