Projekt w ramach Erasmus+ „Unity in Diversity: Fighting with Migration Challenges Together”

30.04.2024 - 14:34, aktualizacja 30.04.2024 - 14:37
Redakcja: nk

Studentki i studenci Uniwersytetu Śląskiego zaproszeni są do udziału w projekcie „Unity in Diversity: Fighting with Migration Challenges Together” organizowanym w ramach programu Erasmus+. Inicjatywa skupia się na problemach migracji oraz dyskryminacji. Poprzez różnorodne działania, w tym warsztaty teatralne, organizatorzy chcą zwiększyć świadomość tolerancji, rozwijać umiejętności radzenia sobie z trudnościami oraz zabiegać o prawa i włączenie społeczne. W ramach wymiany zaplanowane są warsztaty o stresie migracyjnym, rozwiązywaniu konfliktów, asertywności i dyskryminacji oraz wycieczki do Katowic i Krakowa.

Projekt odbędzie się w dniach 17–25 czerwca 2024 w Żarkach-Letnisku. Dla wszystkich osób uczestniczących przewidziany jest nocleg oraz trzy posiłki dziennie.

Rejestracja odbywa się przez formularz.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Centrum Inicjatyw Lokalnych oraz Funduszu Inicjatyw Lokalnych.

Pytania można kierować na adres: stefiuk@cil.org.pl.

Infopack. Unity in Diversity