Rekrutacja do Collegium Invisibile 2023/2024

07.12.2023 - 12:06, aktualizacja 07.12.2023 - 12:06
Redakcja: nk

Rozpoczęła się rekrutacja do Collegium Invisibile – stowarzyszenia działającego na rzecz wspierania rozwoju intelektualnego i społecznego wyróżniających się polskich studentek i studentów oraz doktorantek i doktorantów.

Proces aplikacyjny składa się z dwóch etapów. W ramach pierwszego, który potrwa do 25 lutego 2024 r., ocenie podlegają formularz oraz praca pisemna o charakterze naukowym (o objętości 3–7 tys. słów, nie wliczając bibliografii; po polsku lub angielsku, ew. w innym języku po konsultacji ze stowarzyszeniem). Przesłane dokumenty stanowią podstawę do przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej w etapie drugim, sprawdzającej predyspozycje i motywację kandydatów do studiowania w Collegium. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone w kwietniu.

Szczegółowe informacje będą regularnie zamieszczane na stronie internetowej stowarzyszenia (w zakładce „Dla kandydatów”) oraz w mediach społecznościowych.

W sprawach dotyczących rekrutacji można kontaktować się pod adresem e-mail: rekrutacja@ci.edu.pl.

Wydarzenie na Facebooku