Rekrutacja do Międzynarodowej Środowiskowej Szkoły Doktorskiej

22.06.2023 - 10:16, aktualizacja 22.06.2023 - 10:16
Redakcja: nk

Międzynarodowa Środowiskowa Szkoła Doktorska przy Centrum Studiów Polarnych w Uniwersytecie Śląskim zaprasza do realizacji projektów doktorskich w dyscyplinach:

• nauki o Ziemi i środowisku;
  • matematyka;
  • inżynieria materiałowa.

Oferta tematów doktorskich oraz warunki rekrutacji dostępne są na stronie MŚSD. Realizowane są również indywidualne projekty doktorskie spoza listy. Zapisy trwają do 25 sierpnia i odbywają się przez system IRK.

Doktorantki i doktoranci MŚSD tworzą międzynarodową społeczność, a kształcenie odbywa się w języku angielskim z elementami realizowanymi w ośrodkach zagranicznych. Doktorantki i doktoranci otrzymują stypendium.

Spotkanie informacyjne online dla kandydatek i kandydatów odbędzie się 4 lipca o godz. 14.00. Rejestracja odbywa się przez formularz.