Spotkanie z firmą Lufthansa na Wydziale Humanistycznym w Sosnowcu

24.04.2024 - 11:07, aktualizacja 24.04.2024 - 11:07
Redakcja: nk

Znasz język niemiecki i szukasz nowych perspektyw zawodowych? Odwiedź stoisko Lufthansy we wtorek 7 maja na Wydziale Humanistycznym w Sosnowcu i zobacz, co mają do zaoferowania przedstawiciele firmy!

Podczas wydarzenia studentki i studenci zyskają możliwość poznania firmy oraz propozycji rozwoju zarówno w zakresie aktualnych ofert pracy oraz staży, jak i inicjatyw prostudenckich.

Stoisko Lufthansy będzie dostępne w godz. 10.00–15.00 w holu głównym WH w Sosnowcu. Z kolei w godz. 13.00–14.00 w sali 4.63 odbędzie się prezentacja firmy.

Na spotkanie z prezentacją Lufthansy prowadzone są zapisy poprzez formularz. Uczestniczki i uczestnicy zostaną poinformowani o zakwalifikowaniu na dzień przed wydarzeniem.

Szczegóły na stronie Biura Karier.