Szkolenia ARK: Warsztaty z przedsiębiorczości

26.06.2023 - 12:30, aktualizacja 26.06.2023 - 12:31
Redakcja: nk

Tegoroczną edycję Akademii Rozwoju Kariery rozpoczną warsztaty z przedsiębiorczości, które mają na celu wzmocnienie umiejętności przedsiębiorczych wśród młodych ludzi. Szkolenia skupiają się na rozwoju następujących kompetencji: automotywacja, kreatywność, zarządzanie sobą w czasie, innowacyjne podejście do problemu. Ponadto prowadzący zaprezentują podstawy tworzenia modeli biznesowych i prawo własności intelektualnej oraz wprowadzą do innowacji społecznych. Po szkoleniach uczestniczki i uczestnicy otrzymają certyfikat.

Warsztaty odbędą się w dniach 5 i 6 lipca w godz. 9.00–16.00 w budynku rektoratu (Katowice, ul. Bankowa 12, sala 0.15). Zapisy odbywają się przez formularz. Uczestnicy zostaną poinformowani o zakwalifikowaniu drogą telefoniczną dzień przed wydarzeniem.

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu „Entrepreneur – Entrepreneurial Preparation for Notable and Engaging Universities”.

Szczegóły w komunikacie Biura Karier.