Szkolenia online „Beyond – upskill yourself”

11.05.2021 - 10:17, aktualizacja 11.05.2021 - 10:31
Redakcja: nk

Koło naukowe Students’ Business Centre zaprasza do udziału w certyfikowanym cyklu szkoleń online organizowanym przez PwC Service Delivery Center, skierowanym do studentów Uniwersytetu Śląskiego. W ramach wydarzeń będzie można uczestniczyć w webinarach z ekspertami, rozwinąć kompetencje przyszłości oraz udoskonalić umiejętności językowe w praktyce.

Rejestracja odbywa się poprzez formularz. Zgłoszenia przyjmowane są do 17 maja br. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zapisów.

Harmonogram szkoleń:

• 20.05.2021, godz. 15:30–16:45
    First steps into adulthood – don’t stumble on taxes! – szkolenie w języku angielskim

Podczas warsztatu poznasz podstawowe pułapki podatkowe najczęściej czyhające na młodych ludzi oraz sposoby na ich ominięcie. Poznasz zasady dokonywania darowizny pomiędzy członkami najbliższej rodziny, tak aby była ona jak najefektywniejsza podatkowo. Dowiesz się również, w jakich okolicznościach sprzedaż telefonu komórkowego może być opodatkowana podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Poznasz praktyczne różnice pomiędzy podatkiem VAT oraz podatkiem od czynności cywilnoprawnych na przykładzie transakcji sprzedaży samochodu osobowego.

• 24.05.2021, godz. 15:00–16:30
    Eye to eye with the recruiter – szkolenie w języku angielskim

Tematem szkolenia są dobre praktyki ułatwiające wyróżnienie się na rynku pracy. Szkolenie skupia się na analizie CV, prezentuje wskazówki, jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej, przedstawia proces rekrutacyjny na przykładzie PwC Service Delivery Center.

Po udziale w szkoleniu będziesz w stanie stworzyć profesjonalne CV, znacznie łatwiej będzie Ci również przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej, a także zyskasz świadomość, jakie aspekty są ważne z punktu widzenia pracodawcy.

• 26.05.2021, godz. 15:00–17:00
    Power of PowerPoint – szkolenie w języku polskim

Dzięki udziałowi w warsztacie odkryjesz ciekawe funkcje programu PowerPoint i poznasz ich praktyczne zastosowania, aby tworzyć angażujące i skuteczne prezentacje. Poprzez szereg ćwiczeń dowiesz się, jak kreatywnie wykorzystać nawet z pozoru najprostsze funkcjonalności, aby uzyskać efekt wow.

Wydarzenie na Facebooku