Szkolenie ARK: „Sekrety motywacji i osiąganie celów”

21.07.2020 - 12:54, aktualizacja 22.07.2020 - 09:02
Redakcja: MS

Biuro Karier UŚ zaprasza studentów i absolwentów UŚ do wzięcia udziału w szkoleniu „Sekrety motywacji i osiąganie celów”, organizowanym w ramach Akademii Rozwoju Kariery. Spotkanie odbędzie się w formie online 28 lipca br. od godz. 10.00 do 12.00.

Podczas warsztatów uczestnicy zastanowią się, jak skutecznie się motywować oraz jak istotną rolę odgrywa wprowadzenie nawyków. Uczestnicy zostaną zapoznani ze skutecznymi sposobami na przekucie krótkotrwałej motywacji w długofalowe działanie. Zastanowią się również, jak wyznaczać sobie cele, aby były one możliwe do osiągnięcia.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy zapisać się poprzez formularz rejestracyjny. O zakwalifikowaniu uczestnicy zostaną poinformowani mailowo na dzień przed spotkaniem.

Więcej informacji na stronie internetowej Biura Karier UŚ.

Plakat przedstawia logo Uniwersytetu Śląskiego oraz informacje dotyczące spotkania.