Szkolenie ARK: „Your plan for this summer – Career Start!”

20.07.2022 - 10:34, aktualizacja 25.07.2022 - 15:49
Redakcja: JK
kolorowe karteczki z motywującymi słowami po angielsku przylepione na ekran laptopa

Wybór priorytetów życiowych, trafna samoocena – to tylko część zagadnień, które zostaną omówione podczas kolejnego szkolenia w ramach Akademii Rozwoju Kariery pn. „Your plan for this summer – Career Start!”.

Wydarzenie odbędzie się 27 lipca 2022 r. w godz. 10.00–13.00 w budynku Rektoratu (Katowice, ul. Bankowa 12, parter, sala 0.15).

Podczas szkolenia zostaną omówione następujące kwestie:

• Pożądana przyszłość we wszystkich sferach i ustalenie priorytetów.
  • Samoocena obecnej sytuacji.
  • Plan, jak dojść do pożądanej przyszłości.
  • Elementy składowe udanego startu zawodowego.
  • Jak poprawić swoje wykształcenie?
  • Jak zdobyć pierwsze doświadczenie?
  • Jak wykorzystać zestaw posiadanych umiejętności w rozwoju kariery zawodowej?

Szkolenie odbędzie się w języku angielskim i poprowadzi je specjalista z firmy Sigma Software.

Na wydarzenie obowiązują zapisy poprzez formularz rejestracyjny. Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane o tym fakcie na dzień przed wydarzeniem drogą telefoniczną.

Komunikat Biura Karier UŚ

Plan szkolenia