Szkolenie pn. „Data Science w Pythonie. Case’y rozmów kwalifikacyjnych”

04.09.2024 - 14:18, aktualizacja 04.09.2024 - 14:22
Redakcja: nk

Skorzystaj z okazji, by zajrzeć za kulisy rozmów kwalifikacyjnych i dowiedzieć się, jak efektywnie podejść do problemów z zakresu analizy danych, programowania w Pythonie oraz modelowania – weź udział w kolejnym szkoleniu w ramach Akademii Analityka pn. „Data Science w Pythonie. Case’y rozmów kwalifikacyjnych”!

W trakcie spotkania omówione zostanie wczytanie i przetwarzanie danych w pakiecie pandas oraz pokazane będą liczne przykłady wizualizacji danych w Matplotlib i seaborn. Prowadzący opowie również o modelu lasów losowych (teoria, trening, walidacja, dobór hiperparametrów).

Szkolenie odbędzie się 5 września w godz. 18.00–19.30 online. Zapisy prowadzone są przez formularz.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, a słuchaczki i słuchacze otrzymają zaświadczenia uczestnictwa.

Więcej informacji na stronie Biura Karier.

Plakat informacyjny.