Szkolenie „Podatek VAT w praktyce” z Kancelarią Andersen

25.04.2024 - 12:30, aktualizacja 25.04.2024 - 12:30
Redakcja: nk

Chcesz zdobyć praktyczne informacje o podatku VAT? Weź udział w szkoleniu „Podatek VAT w praktyce” organizowanym przez Kancelarię Andersen, które ma na celu przybliżenie zasad funkcjonowania podatku VAT, a także omówienie praktycznych aspektów z nim związanych.

W ramach szkolenia zaprezentowane zostaną podstawowe informacje w zakresie podatku VAT, m.in. zakres regulacji, obowiązek podatkowy, stawki VAT i ich zastosowanie. Prowadzący przedstawią zasady naliczania i rozliczania podatku VAT, a także omówią zagadnienia związane z wystawianiem faktur.

Szkolenie odbędzie się w środę 8 maja w godz. 13.00–14.30 w budynku spinPLACE (Katowce, ul. Bankowa 5, parter, sala konferencyjna A i B). Zapisy odbywają się przez formularz. Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane o tym fakcie na dzień przed wydarzeniem.

Więcej informacji na stronie Biura Karier.