Warsztaty „CIT private” z firmą Deloitte

25.04.2024 - 12:36, aktualizacja 25.04.2024 - 12:36
Redakcja: nk

W czwartek 9 maja w godz. 13.00–15.00 w budynku spinPLACE (Katowice, ul. Bankowa 5, parter, sala konferencyjna A) odbędą się warsztaty „CIT private”, które poprowadzą specjalistki z firmy Deloitte.

Duża część podmiotów działających w Polsce należy do międzynarodowych grup kapitałowych. Ma to znaczący wpływ na rozliczenia podatkowe tych podmiotów, gdyż transakcje grupowe w wielu przypadkach objęte są specyficznymi regulacjami i stanowią obszar szczególnego zainteresowania ze strony organów podatkowych. Podczas spotkania uczestniczki i uczestnicy dokonają analizy tych transakcji z perspektywy CIT, skupiając się na możliwości i momencie ich rozliczania w wyniku podatkowym, regulacjach dotyczących limitowania kosztów finansowania dłużnego czy podatku od przerzuconych dochodów.

Zapisy odbywają się przez formularz. Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane o tym fakcie na dzień przed wydarzeniem.

Inicjatywa jest realizowana w ramach obchodów Roku Edukacji Ekonomicznej 2024.

Więcej informacji na stronie Biura Karier.