Warsztaty pn. „Stosowanie przepisów prawa w praktyce KAS”

07.12.2023 - 11:56, aktualizacja 07.12.2023 - 11:56
Redakcja: nk

Stosowanie przepisów prawa w praktyce na podstawie Krajowej Administracji Skarbowej to temat warsztatów, które odbędą się w Biurze Karier w środę 13 grudnia w godz. 13.00–14.45 w budynku rektoratu (Katowice, ul. Bankowa 12, sala 0.15). Spotkanie poprowadzi Jarosław Szczepański – zastępca dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach.

Zagadnienia:

• Zadania i struktura organizacyjna Krajowej Administracji Skarbowej (w tym Izby Administracji Skarbowej w Katowicach);
  • Stosowanie przepisów prawa w praktyce KAS – strefa sporu z podatnikiem: kontrola i orzecznictwo podatkowe;
  • Zwalczanie przestępczości podatkowej;
  • KAS i przepisy prawa podatkowego w dobie dynamicznych przemian społecznych i gospodarczych;
  • Czy praca w Krajowej Administracji Skarbowej będzie dobrym wyborem dla prawnika?

Zapisy odbywają się przez formularz. Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane o tym fakcie na dzień przed wydarzeniem.

Szczegóły na stronie Biura Karier.