Web3 Students Expo na Uniwersytecie Ekonomicznym

16.04.2024 - 10:20, aktualizacja 16.04.2024 - 10:20
Redakcja: nk

Web3 Students Expo to pionierskie przedsięwzięcie mające na celu zgłębienie wiedzy o technologiach Web3, takich jak blockchain, sztuczna inteligencja (AI) i kryptowaluty. To pierwsza taka inicjatywa na skalę Polski, organizowana przez publiczną uczelnię, skierowana do szerokiego grona odbiorców – od studentek i studentów przez uczennice i uczniów szkół średnich po pracujące profesjonalistki i pracujących profesjonalistów.

Wydarzenie oferuje bogaty program, w tym:

• strefę networkingową z możliwością rozmów z ekspertami i partnerami wydarzenia,
  • panele dyskusyjne i prelekcje, dzięki którym osoby uczestniczące zgłębią wiedzę o potencjale blockchaina oraz jego wpływie na przyszłość,
  • warsztaty programowania prowadzone przez sponsora inicjatywy, które będą okazją do zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności.

Udział w Web3 Students Expo jest nie tylko szansą na poszerzenie horyzontów i zdobycie cennych umiejętności, ale także okazją do udziału w dialogu na temat przyszłości technologii i edukacji. To wydarzenie otwarte i bezpłatne, do udziału w którym zaproszona jest cała społeczność akademicka Uniwersytetu Śląskiego.

Web3 Students Expo odbędzie się w piątek 26 kwietnia w godz. 10:00–18:00 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Osoby chętne do udziału w wydarzenia muszą zarejestrować się jako uczestnik w celu odebrania darmowego biletu upoważniającego na wstęp do wydarzenia. Formularz dostępny jest na stronie.

Wydarzenie jest opatrzone Patronatem Honorowym JM Celiny M. Olszak Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

plakat informacyjny