Webinar pn. „Case’y rozmów kwalifikacyjnych w VBA”

17.09.2024 - 09:34, aktualizacja 17.09.2024 - 09:34
Redakcja: nk

Chcesz wyróżnić się na rozmowie kwalifikacyjnej i zdobyć praktyczne umiejętności w VBA? Weź udział w webinarze pn. „Case’y rozmów kwalifikacyjnych w VBA”, by poradzić sobie z najczęstszymi zadaniami rekrutacyjnymi!

Podczas spotkania uczestniczki i uczestnicy przekonają się, dlaczego warto rozpocząć naukę VBA oraz dowiedzą się, jak wejść na wyższy poziom pracy w MS Excel. Podstawowe aspekty pracy z językiem zostaną zaprezentowane w formie prostych przykładów, które mogą znacznie ułatwić życie analityka zmagającego się na co dzień ze żmudnymi i powtarzalnymi operacjami w Excelu.

Webinar odbędzie się 17 września w godz. 18.00–19.30 w formie online. Zapisy odbywają się przez formularz.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, a słuchacze otrzymają zaświadczenia uczestnictwa.

Więcej informacji na stronie Biura Karier.

Plakat informacyjny ze zdjęciem Andrzeja Krasnodębskiego – prowadzącego webinar