Wnioski o akademik na rok akad. 2023/2024

21.09.2023 - 11:56, aktualizacja 21.09.2023 - 12:31
Redakcja: JW
Biuro Studenckich Spraw Socjalnych informuje, że wnioski o miejsce w domu studenckim z „pul wydziałowych” będzie można składać w serwisie USOSweb do 26 września do godziny 23:59, po tym terminie będzie można składać wnioski wyłącznie z „Puli rektorskiej” (wyjątkiem jest „Pula wydziałowa Cieszyn”, która pozostaje aktywna przez cały rok akademicki).

Wnioski będą rozpatrywane na bieżąco, w ramach wolnych miejsc. Prosimy więc o wskazanie we wniosku jak największej liczby preferowanych miejsc i ułożenie w kolejności od najbardziej preferowanego do najmniej. Pozwoli nam to skuteczniej przyznawać miejsce w akademiku w przypadku braku miejsc z pierwszego wyboru.

Jednocześnie informujemy, że w dniu 28 września br. w godzinach dopołudniowych nastąpi kilkugodzinna przerwa techniczna w dostępności składania wniosków o akademik w serwisie USOSweb – „Pula rektorska”.