Wnioski o świadczenia stypendialne na rok akademicki 2023/2024

21.09.2023 - 13:44, aktualizacja 21.09.2023 - 13:45
Redakcja: JW
Biuro Studenckich Spraw Socjalnych informuje, iż wszystkie wnioski o świadczenia stypendialne na rok akademicki 2023/2024 będą dostępne w serwisie USOSweb od dnia 1 października br.

Wnioski o stypendium rektora, dla osób niepełnosprawnych oraz o zapomogę wraz z załącznikami będzie można składać poprzez serwis USOSweb drogą elektroniczną.

Wniosek o stypendium socjalne wraz z oświadczeniem o dochodzie będzie można wypełniać poprzez serwis USOSweb. Wypełniony wniosek wraz z oświadczeniem o dochodzie należy zarejestrować, wydrukować , podpisać  i dostarczyć wraz z wymaganą dokumentacją do właściwego dziekanatu stypendialnego osobiście, przez pełnomocnika lub przesłać listem poleconym w odpowiednich terminach.