Wolontariat w Punktach Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

04.12.2023 - 11:53, aktualizacja 04.12.2023 - 11:53
Redakcja: nk

Biuro Karier UŚ oraz Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące Wolontariatu w Punktach Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, które odbędzie się 12 grudnia o godz. 13:00 w auli im. Kazimierza Lepszego (rektorat Uniwersytetu Śląskiego, Katowice, ul. Bankowa 12, I piętro).

Podczas spotkania będzie można uzyskać informacje na temat przebiegu wolontariatu, procedury rekrutacyjnej oraz potencjalnych miejsc realizacji wolontariatu. Program kierowany jest do studentów IV i V roku psychologii i prawa oraz studentów minimum II roku studiów I stopnia na kierunkach pedagogika, praca socjalna, socjologia, doradztwo filozoficzne i coaching oraz nauki o rodzinie.

Zapisy na spotkanie informacyjne odbywają się poprzez formularz online.

Osoby już zdecydowane, aby wziąć udział w wolontariacie, proszone są o wypełnienie formularza, podpisanie go (odręcznie), zeskanowanie i wysłanie na adres: malgorzata.chatys@us.edu.pl lub zabranie go ze sobą na spotkanie informacyjne.

Więcej informacji na stronie Biura Karier.