Wykład pn. „Podatki pośrednie” – Akademia Podatkowa Andersen

21.12.2023 - 09:17, aktualizacja 21.12.2023 - 09:18
Redakcja: nk

Poszukujesz praktycznej wiedzy z obszaru podatkowego? Weź udział w kolejnym wykładzie z cyklu Akademia Podatkowa Andersen pn. „Podatki pośrednie”, który odbędzie się w środę 10 stycznia w godz. 13.00–14.30 na Wydziale Prawa i Administracji UŚ w Katowicach (ul. Bankowa 11B, sala 2.25).

Zagadnienia, które zostaną poruszone na wykładzie:

• Przedstawienie podstawowych informacji na temat podatków pośrednich (w szczególności VAT i akcyza).
  • Elementy konstrukcyjne podatków pośrednich (konstrukcja, stawki, przedmiot opodatkowania).
  • Przedstawienie praktycznego wpływu podatków pośrednich na działalność biznesową (w tym dlaczego warto z nimi związać swoją karierę zawodową).

Zapisy na wykład odbywają się przez formularz. Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane o tym fakcie na dzień przed wydarzeniem.

Szczegóły na stronie Biura Karier.