Wykład pn. „Postępowania podatkowe” – Akademia Podatkowa Andersen

28.11.2023 - 09:51, aktualizacja 28.11.2023 - 09:51
Redakcja: nk

Szukasz informacji dot. postępowania podatkowego? Biuro Karier zaprasza na pierwszy wykład organizowany przez Kancelarię Andersen w ramach Akademii Podatkowej.

Zagadnienia, które zostaną omówione podczas wykładu:

• Przedstawienie podstawowych aspektów prawnych związanych z postępowaniami podatkowymi.
  • Zaprezentowanie metodyki pracy profesjonalnego pełnomocnika w postępowaniach podatkowych, ze szczególnym uwzględnieniem praktycznych aspektów wykonywania zawodu zaufania publicznego.
  • Analiza praktyki organów podatkowych w ramach prowadzonych postępowań w oparciu o doświadczenia praktyczne (procesowe).

Wykład pn. „Postępowania podatkowe” odbędzie się w środę 6 grudnia w godz. 13.00–14.30 na Wydziale Prawa i Administracji UŚ (Katowice, ul. Bankowa 11B, sala 2.25). Zapisy odbywają się przez formularz. Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane o tym fakcie na dzień przed wydarzeniem.

Więcej informacji na stronie Biura Karier.