XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Student–Wynalazca

21.12.2020 - 13:52, aktualizacja 11.03.2021 - 13:52
Redakcja: nk

Politechnika Świętokrzyska zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student–Wynalazca.

Mogą w nim wziąć udział studenci, doktoranci oraz absolwenci, którzy w trakcie studiów zostali twórcami/współtwórcami wynalazku albo wzoru użytkowego/przemysłowego chronionego prawem wyłącznym lub zgłoszonego do ochrony w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej lub odpowiednim urzędzie ds. własności przemysłowej za granicą. Do konkursu mogą być również zgłoszone wynalazki i wzory użytkowe powstałe w ramach współpracy międzynarodowej, których współtwórcami są studenci zagranicznych uczelni. Organizatorzy oczekują też na zgłoszenia wynikające ze współpracy międzynarodowej, w której współtwórcami są studenci zagranicznych uczelni.

Zgłoszenia przyjmowane są od 1 grudnia 2020 r. do 25 stycznia 2021 r. Organizatorzy wybiorą pięciu laureatów, którzy wezmą udział w Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Genewie – The International Exhibiton of Inventions of Geneva w 2021 roku.

Regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie Politechniki Świętokrzyskiej.