XIV edycja konkursu pn. „Debiut naukowy 2024 – Zrównoważony rozwój a Europejski Zielony Ład”

08.01.2024 - 09:22, aktualizacja 08.01.2024 - 09:22
Redakcja: nk

Ruszył nabór do XIV edycji konkursu na innowacyjny artykuł naukowy lub projekt pn. „Debiut naukowy 2024 – Zrównoważony rozwój a Europejski Zielony Ład”. Celem przedsięwzięcia jest umożliwienie zadebiutowania w publikacji o profilu naukowym, w tym w monografii lub w czasopiśmie naukowym, oraz wystąpienia podczas międzynarodowej konferencji naukowej.

Uczestniczki i uczestnicy mogą przysłać własny artykuł, w którym przedstawią swój pogląd, pomysł, punkt widzenia dot. dowolnej tematyki i profilu, pod warunkiem, że będzie się odnosił do pojęcia zrównoważonego rozwoju lub Europejskiego Zielonego Ładu. Artykuł powinien mieć charakter naukowy i zawierać w sobie nurt/aspekt innowacyjny.

Pracę konkursową wraz z kartą zgłoszenia należy przesłać w wersji elektronicznej oraz papierowej do 18 lutego. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 6 marca.

XIV edycję projektu organizują: Biura prof. dr. hab. inż. Jerzego Buzka – Posła do Parlamentu Europejskiego, Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej, Instytut Studiów Społecznych Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu oraz Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju.

Archiwum projektu

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia

Regulamin_EN