Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

student

Wydział Humanistyczny

Koordynator merytoryczny

Sosnowiec:
Elżbieta Budzisz
e-mail: elzbieta.budzisz@us.edu.pl

Katowice, pl. Sejmu Śląskiego
Agnieszka Łakomy-Chłosta
e-mail: agnieszka.lakomy@us.edu.pl

Katowice ul.Bankowa
Iwona Pietrzyk
e-mail: iwona.pietrzyk@us.edu.pl

Koordynator administracyjny

Sosnowiec:
Agnieszka Binduchowska
e-mail: agnieszka.binduchowska-lach@us.edu.pl
tel.: 32 364 0828

Katowice, pl. Sejmu Śląskiego
Wojciech Sitek
e-mail: wojciech.sitek@us.edu.pl
tel.: 32 200 9417

Katowice, ul. Bankowa
Marta Klimek
e-mail: marta.klimek@us.edu.pl
tel.: 32 359 1653

Wydział Nauk Przyrodniczych

Koordynator merytoryczny

Sosnowiec:

dr hab. Marzena Lamparska
e-mail: marzena.lamparska@us.edu.pl
tel.: 32 368 95 87

Katowice:

dr hab. Joanna Szymanowska-Pułka
e-mail: joanna.szymanowska-pulka@us.edu.pl
tel.: 32 200 9371

Koordynator administracyjny

Sosnowiec:

Justyna Rogalska-Nowak
e-mail: justyna.rogalska@us.edu.pl
tel.: 32 368 9678

Katowice:

mgr Elżbieta Soczawa
e-mail: elzbieta.soczawa@us.edu.pl
tel.: 32 200 9556

Wydział Nauk Społecznych

Koordynator merytoryczny

Monika Szpoczek
e-mail: monika.szpoczek@us.edu.pl
Katowice, ul. Bankowa 11

Sabina Pawlik
e-mail sabina.pawlik@us.edu.pl
Katowice, ul. Grażyńskiego 53

Koordynator administracyjny

Beata Kalisz
e-mail: beata.kalisz@us.edu.pl
tel.: 32 359 1807
Katowice, ul. Bankowa 11

Janina Strzałkowska
e-mail: janina.strzalkowska@us.edu.pl
tel.: 32 359 9741
Katowice, ul. Grażyńskiego 53

Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Koordynator merytoryczny

Małgorzata Gajos-Grzetić
e-mail: malgorzata.gajos-grzetic@us.edu.pl

Koordynator administracyjny

Justyna Przybylska
e-mail: justyna.przybylska@us.edu.pl
tel.: 32 269 1869

Wydział Prawa i Administracji

Koordynator merytoryczny

Witold Kurowski
e-mail: witold.kurowski@us.edu.pl

Agnieszka Bielska-Brodziak
e-mail: agnieszka.bielska-brodziak@us.edu.pl

Koordynator administracyjny

Agnieszka Cichoń
e-mail: agnieszka.cichon@us.edu.pl
tel.: 33 359 2149

Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

Koordynator merytoryczny

dr Magdalena Bełza-Gajdzica
e-mail: magdalena.belza-gajdzica@us.edu.pl
tel.: 33 854 6113

Koordynator administracyjny

Ewelina Gorzelany
e-mail: ewelina.gorzelany@us.edu.pl
tel.: 33 854 6113

Wydział Teologiczny

Koordynator merytoryczny

dr Leokadia Szymczyk
e-mail: leokadia.szymczyk@us.edu.pl
tel.: 32 356 9056

Koordynator administracyjny

Ewa Kostkiewicz
e-mail: ewa.kostkiewicz@us.edu.pl
tel.: 32 356 9054

Barbara Staroń
e-mail: barbara.staron@us.edu.pl
tel.: 32 356 9054

Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego

Koordynator merytoryczny

dr Adrian Robak
e-mail: adrian.robak@us.edu.pl
tel.: 32 359 2419; 32 359 2420

Koordynator administracyjny

Izabela Rudzik
e-mail: izabela.rudzik@us.edu.pl
tel.: 32 359 2409

return to top