Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

student

Wydział Humanistyczny

Koordynator merytoryczny

Sosnowiec:
mgr Elżbieta Budzisz
e-mail: elzbieta.budzisz@us.edu.pl

Katowice, pl. Sejmu Śląskiego 1
dr Agnieszka Łakomy-Chłosta
e-mail: agnieszka.lakomy@us.edu.pl

Katowice ul. Bankowa 11
dr Iwona Pietrzyk
e-mail: iwona.pietrzyk@us.edu.pl

Koordynator administracyjny

Sosnowiec:
mgr Agnieszka Binduchowska
e-mail: agnieszka.binduchowska-lach@us.edu.pl
tel.: 32 364 0828

Katowice, pl. Sejmu Śląskiego 1
mgr Maja Burdosz
e-mail: maja.burdosz@us.edu.pl
tel.: 32 200 9267

Katowice, ul. Bankowa 11
mgr Marta Klimek
e-mail: marta.klimek@us.edu.pl
tel.: 32 359 1653

Wydział Nauk Przyrodniczych

Koordynator merytoryczny

Sosnowiec:

dr hab. Marzena Lamparska, prof. UŚ
e-mail: marzena.lamparska@us.edu.pl
tel.: 32 368 95 87

Katowice:

dr hab. Joanna Szymanowska-Pułka, prof. UŚ
e-mail: joanna.szymanowska-pulka@us.edu.pl
tel.: 32 200 9371

Koordynator administracyjny

Sosnowiec:

Justyna Rogalska-Nowak
e-mail: justyna.rogalska@us.edu.pl
tel.: 32 368 9678

Katowice:

mgr Elżbieta Soczawa
e-mail: elzbieta.soczawa@us.edu.pl
tel.: 32 200 9556

Wydział Nauk Społecznych

Koordynator merytoryczny

mgr Monika Szpoczek
e-mail: monika.szpoczek@us.edu.pl
Katowice, ul. Bankowa 11

dr Sabina Pawlik
e-mail sabina.pawlik@us.edu.pl
Katowice, ul. Grażyńskiego 53

Koordynator administracyjny

mgr Beata Kalisz
e-mail: beata.kalisz@us.edu.pl
tel.: 32 359 1807
Katowice, ul. Bankowa 11

Janina Strzałkowska
e-mail: janina.strzalkowska@us.edu.pl
tel.: 32 359 9741
Katowice, ul. Grażyńskiego 53

Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Koordynator merytoryczny

dr Małgorzata Gajos-Gržetić
e-mail: malgorzata.gajos@us.edu.pl

Koordynator administracyjny

Katowice:

mgr Grażyna Wdowiak-Czakańska
e-mail: grazyna.wdowiak-czakanska@us.edu.pl
tel.: 32 359 1130

Chorzów:

mgr Rafał Lorenc
e-mail: rafal.lorenc@us.edu.pl
tel.: 32 349 7604

Sosnowiec:

mgr Justyna Śpiewakowska
e-mail: justyna.spiewakowska@us.edu.pl
tel.: 32 269 1846

mgr Justyna Przybylska
e-mail: justyna.przybylska@us.edu.pl
tel.: 32 269 1867

Wydział Prawa i Administracji

Koordynator merytoryczny

dr hab. Agnieszka Bielska-Brodziak, prof. UŚ
e-mail: agnieszka.bielska-brodziak@us.edu.pl

Koordynator administracyjny

mgr Małgorzata Szaniewska
e-mail: malgorzata.szaniewska@us.edu.pl
tel.: 32 359 1164

Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

Koordynator merytoryczny

dr Magdalena Bełza-Gajdzica
e-mail: magdalena.belza-gajdzica@us.edu.pl
tel.: 33 854 6113

Koordynator administracyjny

mgr Agnieszka Kmiotek
e-mail: agnieszka.kmiotek@us.edu.pl
tel.: 33 854 6112

Wydział Teologiczny

Koordynator merytoryczny

dr Leokadia Szymczyk
e-mail: leokadia.szymczyk@us.edu.pl
tel.: 32 356 9056

Koordynator administracyjny

mgr Ewa Kostkiewicz
e-mail: ewa.kostkiewicz@us.edu.pl
tel.: 32 356 9054

Barbara Staroń
e-mail: barbara.staron@us.edu.pl
tel.: 32 356 9054

Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego

Koordynator merytoryczny

dr Adrian Robak
e-mail: adrian.robak@us.edu.pl
tel.: 32 359 2419; 32 359 2420

Koordynator administracyjny

lic. Izabela Rudzik
e-mail: izabela.rudzik@us.edu.pl
tel.: 32 359 2409

return to top