Ocena pracy dydaktycznej nauczycieli akademickich – badanie ankietowe

21.05.2024 - 16:22 aktualizacja 22.05.2024 - 10:35
Redakcja: nk
plakat informacyjny z logiem Uniwersytetu Śląskiego

Masz opinię dotyczącą zajęć prowadzonych na Twoim kierunku studiów i chciał(a)byś się nią podzielić? Wyraź swoją opinię na temat nauczycielek i nauczycieli akademickich oraz ich pracy dydaktycznej przez cały rok akademicki! Ankieta dostępna jest do 16 czerwca po zalogowaniu się do serwisu USOSweb oraz w aplikacji „Mobilny USOS UŚ”, którą można pobrać w Google Play (Android) lub w AppStore (iPhone).

Wypełnienie ankiety to wyjątkowa okazja, by w prosty, przejrzysty sposób anonimowo podzielić się sugestiami dotyczącymi sposobu oraz warunków prowadzenia zajęć i tym samym przekazać prowadzącym informację zwrotną – zarówno pozytywną, wskazującą na praktyki warte powielania, jak i negatywną, zwracającą uwagę na konieczność wprowadzenia zmian.

Odpowiedzi udzielone w ankiecie przyczynią się do polepszenia jakości zajęć, udoskonalenia programu studiów oraz rzetelnej oceny pracy nauczycielek i nauczycieli akademickich. Zostaną zanalizowane w bardzo skrupulatny sposób i żadna uwaga nie zostaje pominięta. Wyniki będą omawiane i interpretowane na spotkaniach dyrekcji kierunków z osobami studiującymi.