Sukces na Integracyjnych Mistrzostwach Polski

28.11.2022 - 10:01 aktualizacja 29.11.2022 - 09:17
Redakcja: MP3
Tagi: Integracyjne Mistrzostwa Polski, tenis stołowy
Troje medalistów na podium.

Na zakończonych w Gdańsku Integracyjnych Mistrzostwach Polski w Tenisie Stołowym dobrze zaprezentowali się studenci Uniwersytetu Śląskiego. Pośród 80 zawodników z uczelni z całej Polski III miejsce zajął Adam Tkaczyk (III rok kognitywistyki), IV miejsce Andrzej Sobota (II rok komunikacji promocyjnej i kryzysowej), a V miejsce Matylda Lipińska (I rok sztuki pisania). Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów dla naszych reprezentantów!

Studentów z orzeczeniem zachęcamy do kontaktu z mgr Agnieszką Jaroszewską z Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu (agnieszka.jaroszewska@us.edu.pl), opiekunką sekcji osób z niepełnosprawnościami. Udane starty w IMP mogą pomóc w uzyskaniu stypendium rektora oraz w zdobyciu dodatkowych punktów ECTS.

Fot. Matylda Lipińska, Adam Tkaczyk