student

Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

Cieszyn, ul. Bielska 62

• Dostępność wejścia do budynku i przechodzenia przez obszary kontroli – wejście główne przeznaczone jest tylko dla osób pełnosprawnych. Wejście do budynku dla osób z niepełnosprawnością ruchową znajduje się z tyłu budynku od strony parkingu i jest oznakowane. Znajduje się tam pochylnia z kostki brukowej z poręczami. Wejście ma duże, aluminiowe drzwi z uchwytem do otwierania. Istnieje możliwość poruszania się na wózku.
  • Dostępność korytarzy, schodów i wind – budynek jest dostępny dla wszystkich, posiada windy oraz platformy dla osób z niepełnosprawnościami. Jest możliwość dostania się do pomieszczeń na poszczególnych piętrach z wyjątkiem poddasza.
  • Miejsca parkingowe wyznaczone dla osób z niepełnosprawnościami i sposób korzystania z nich – przy budynku znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami, wjazd na parking znajduje się od ul. Paderewskiego i ul. Niemcewicza.
  • Wstęp z psem asystującym – na teren budynku można wejść z psem asystującym oraz psem przewodnikiem.
  • Tłumacz języka migowego – w budynku nie ma tłumacza języka migowego, nie jest możliwe skorzystanie z usługi tłumacza online. Konieczność kontaktu z udziałem tłumacza języka migowego należy zgłosić minimum 3 dni przed planowaną wizytą na adres e-mail: dostepnosc@us.edu.pl.

Cieszyn, ul. Niemcewicza 6

• Dostępność wejścia do budynku i przechodzenia przez obszary kontroli – główne wejście do budynku dostosowane jest dla osób z niepełnosprawnością ruchową i jest oznakowane. Znajduje się tam pochylnia z kostki brukowej z poręczami. Wejście ma duże, aluminiowe drzwi z uchwytem do otwierania. Istnieje możliwość poruszania się na wózku.
  • Dostępność korytarzy, schodów i wind – budynek jest dostępny dla wszystkich, posiada windę dla osób z niepełnosprawnościami. Jest możliwość dostania się do pomieszczeń na poszczególnych piętrach.
  • Miejsca parkingowe wyznaczone dla osób z niepełnosprawnościami i sposób korzystania z nich – przy budynku znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami, wjazd na parking znajduje się od ul. Niemcewicza.
return to top