Ubezpieczenie NNW dla studentów Uniwersytetu Śląskiego

Nie czekaj, aż wypadek pokrzyżuje Ci plany – ubezpiecz się w swoim dziekanacie. Ubezpieczenie jest dobrowolne, lecz bywa wymagane na obowiązkowych praktykach.

Dwa warianty do wyboru, na 20 tys. lub 30 tys. zł – dopasuj wariant do siebie!

W ramach ubezpieczenia są gwarantowane:

• ochrona ubezpieczeniowa przez cały rok, także w czasie przebywania poza uczelnią;
  • ochrona ubezpieczeniowa podczas uprawiania sportów wyczynowych i sportów wysokiego ryzyka (również w ramach zajęć na AZS);
  • wysoki limit refundacji kosztów leczenia – miałeś wypadek? Nie czekaj na wizytę z NFZ, umów się do lekarza prywatnego, a ubezpieczenie pokryje koszty wizyty;
  • refundacja kosztów rehabilitacji po wypadku;
  • odszkodowanie za pobyt w szpitalu (minimalny czas pobytu – 48 godz.).

Zalałeś mieszkanie sąsiada lub stłukłeś szybę w sklepie? Jeżeli dodatkowo wykupiłeś ubezpieczenie OC, to nie masz czym się martwić! – szczegóły w dziekanacie.

To tylko niektóre ze świadczeń, jakie możesz zyskać – o resztę, zapytaj w swoim dziekanacie lub sprawdź na ulotkach.

Studencie! Jesteś już dorosły, więc sam musisz zadbać o swoje bezpieczeństwo!