Zdalny kontakt z dziekanatami, SPNJO oraz CWFiS

19.10.2020 - 09:50 aktualizacja 04.04.2022 - 15:27
Redakcja: JK

Przypominamy,  że sprawy studentów dotychczas realizowane w dziekanacie mogą być realizowane w trybie elektronicznym oraz za pośrednictwem kontaktu telefonicznego. Ważne: z uwagi na dokonywane przekierowania na numery komórkowe pracownicy nie zawsze mają możliwość oddzwaniania, prosimy o cierpliwe telefonowanie. Dziekanaty (w miarę możliwości związanych z ogólną sytuacją) w podstawowym zakresie będą prowadziły dyżury w budynkach dydaktycznych, jednak sugerujemy, żeby wszystkie sprawy najpierw konsultować telefonicznie lub za pośrednictwem e-maila. Dla ułatwienia kontaktu dziekanaty założyły ogólne adresy mailowe, jednak nadal można pisać na znane indywidualne adresy pracujących tam pań i panów.

W celu złożenia pisma lub wniosku drogą elektroniczną prosimy o wydrukowanie i podpisanie go oraz przesłanie na wskazany poniżej adres dziekanatu wraz z wyjaśnieniem czego dotyczy, skanu lub zdjęcia, alternatywnie:

1) całego wniosku;

2) strony wymagającej podpisu oraz całego wniosku w formie elektronicznej (w formacie .doc lub .pdf)