Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Wydział Nauk Społecznych

Sesja w czasach zarazy

27.05.2020 - 14:12 aktualizacja 27.05.2020 - 14:42
Redakcja: violettakulik

“Sesja w czasach zarazy”

Letnia sesja egzaminacyjna za pasem…

W zeszłym semestrze wysyłaliśmy Wam informację i kilka zasad jak pomyślnie zdać wszystkie egzaminy. Pisaliśmy o stresie, o tym jak się ubrać na egzamin….kto by pomyślał, że kilka miesięcy później pandemia, która ogarnęła cały świat, tak zmieni nasze życie. Mamy za sobą niemal cały semestr zajęć prowadzonych w trybie zdalnym. Zmieniły się również zasady przeprowadzania egzaminów. Czas pandemii był i nadal jest dla wielu osób okresem wielu wyzwań. To bardzo trudny okres przede wszystkim dla osób , które ubiegały się o Indywidualne Dostosowanie Studiów a także dla tych, którzy nie radzą sobie ze stresem. Osoby wrażliwe mogą mieć obecnie większe trudności w przygotowaniu się do egzaminów, związane z izolacją społeczną i z nowym sposobem przeprowadzania sesji.

W związku z tym, że kończy się czas zajęć w semestrze letnim i zbliża się sesja, mogą pojawiać się różne emocje. O tym, jak sobie z nimi
radzić i jak okres pandemiczny wpłynął na nasze zdrowie psychiczne opowie dr nauk. hum. Dorota Prysak. Oprócz krótkiego wykładu, będzie również czas na zadawanie pytań. Jeśli chcesz posłuchać (w razie potrzeby porozmawiać i zapytać) zapraszamy na spotkanie z Badaczką w działaniu – Dorotą Prysak, które odbędzie się online w najbliższy wtorek tj. 2 czerwca br. o godz.12:00.

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o kontakt z Panią Doktor dorota.prysak@us.edu.pl tel.692239722.

return to top