Seminarium „Otoczenie przyjazne osobom starszym – modelowanie usług społecznych”

26.11.2021 - 07:47 aktualizacja 03.12.2021 - 14:34
Redakcja: violettakulik

Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu, w ramach inicjatywy Obserwatorium Procesów Miejskich i Metropolitalnych, serdecznie zapraszają na seminarium on-line pn. Otoczenie przyjazne osobom starszym – modelowanie usług społecznych. Seminarium odbędzie się 7 grudnia 2021 r. o godz. 10:00 za pośrednictwem platformy You Tube.

Tematyka nadchodzącego seminarium koncentruje się na zagadnieniach związanych z modelowaniem usług i rozwiązań przeznaczonych dla osób starszych.

Zachęcamy serdecznie do uczestnictwa i zabrania głosu w dyskusji!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zgłoszenia udziału można dokonać do 6 grudnia br. włącznie, poprzez formularz dostępny pod linkiem >>>.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z p. Zuzanną Neuve-Église: zuzanna.neuve-eglise@us.edu.pl (tel. 32 359 18 16).

Seminarium_AKADEMIA SAMORZĄDOWA_07.12.2021_Program_AKT__

Współorganizacja przez UŚ spotkania jest dofinansowana z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Edukacji i Nauki.

dwie otulone dłonie