VIII Tydzień Pracy Socjalnej

08.03.2022 - 07:43 aktualizacja 09.03.2022 - 09:42
Redakcja: violettakulik

W dniach 14 – 19 marca br. obchodzimy na Wydziale Nauk Społecznych VIII Tydzień Pracy Socjalnej, organizowany pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Szkół Pracy Socjalnej oraz Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Województwa Śląskiego.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy studentki i studentów kierunku praca socjalna, a także osoby zainteresowane tematyką dotyczącą wsparcia i pomocy. To okazja by spotkać się z doświadczeniem i wiedzą osób zaangażowanych na co dzień w działania na rzecz osób potrzebujących wsparcia. To również czas, w którym możemy w szczególny sposób docenić tę niezwykle potrzebną i ważną społecznie profesję. W tym roku wszystkie aktywności zostały zorganizowane dzięki współpracy z Partnerami Rady Programowej Kierunku Praca Socjalna.

PLAN WYDARZENIA VIII Tygodnia Pracy Socjalnej _

Zapraszamy!

plakat promujący wydarzenie - w jednym okregu droga, w drugim dwie trzymające się dłonie

program wydarzenia