Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Wydział Nauk Społecznych
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Dociekliwość badawcza – folder WNS

21.04.2022 - 09:04 aktualizacja 12.05.2022 - 14:30
Redakcja: violettakulik

Nasz wydział tworzy wspólnotę opartą na aktywnej postawie dociekliwości badawczej, a także zdolności myślenia poza utartymi schematami. Realizujemy model uniwersytetu trzeciej generacji, umiejętnie łącząc rolę edukacyjną i badawczą we współpracy z biznesem i samorządem oraz wdrażanie innowacji społecznych. Lubimy sprawdzać, jak teoria działa w praktyce i jak praktyka kształtuje teorię. Nasi pracownicy naukowi, których dorobek ceniony jest w kraju i za granicą, prowadzą interdyscyplinarne projekty badawcze, podejmując wspólne wyzwania dla gospodarki, edukacji, zdrowia i kultury na poziomie lokalnym.

W ramach projektu „Nauka bliżej Ciebie – upowszechnianie działalności naukowo-badawczej Uniwersytetu Śląskiego” (program SON Ministerstwa Edukacji i Nauki) powstał folder dot. współpracy z otoczeniem naszego wydziału w wersji online.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o potencjale naszego wydziału, bogatym doświadczeniu naszych pracowników w wykonywaniu zadań eksperckich, w czym specjalizuje się nasza kadra, kim są nasi klienci, zachęcamy do lektury:

 

Folder – Wydział Nauk Społecznych

Zdjęcie profilu twarzy kobiety

return to top