Nagrody dla nauczycielek i nauczycieli akademickich – wyróżnienia JM Rektora UŚ za doskonałą dydaktykę

13.03.2024 - 10:34 aktualizacja 13.03.2024 - 11:54
Redakcja: violettakulik

Konkurs pn. „Wyróżnienia JM Rektora UŚ za doskonałą dydaktykę w roku akademickim 2022/2023 organizowanego w ramach systemu motywacyjnego w dydaktyce akademickiej (SMoDA) Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach”, finansowany z programu Inicjatywa Doskonałości Badawczej, ma charakter indywidualny i kierowany jest do tych osób, które w roku akademickim 2022/2023 opracowały lub zrealizowały elementy programu kształcenia w obrębie kierunku, odznaczające się najwyższą jakością realizacji w skali wydziału.
Decyzję o wyróżnieniu nauczyciela lub nauczycielki akademickiej i przyznaniu dodatku zadaniowego podejmuje rektor. Nagroda przyznawana jest w następujących czterech kategoriach:

• praca ze studentami lub doktorantami,
  • innowacje dydaktyczne,
  • współpraca w ramach dydaktyki,
  • wybitny nauczyciel.

Wyróżnienia JM Rektora UŚ za doskonałą dydaktykę w roku akademickim 2022/2023 otrzymali:

w kategorii – praca ze studentami lub doktorantami: dr Angelika M. Pabian, dr Agnieszka Skorupa

w kategorii – innowacje dydaktyczne: mgr Jacek Filus, dr hab. Ewa Leśniak- Berek, prof. UŚ, dr Małgorzata Lorencka, dr Monika Sulik, dr Bożena Zasępa, dr Agata Zygmunt-Ziemianek

w kategorii – wybitny nauczyciel: dr Karina Atłas, dr Magdalena Christ, dr Hewilia Hetmańczyk, dr Ewelina Kawiak, dr Magdalena Marekwia

Serdecznie gratulujemy!

uścisk dłoni