„Nauki społeczne organizacyjnie użyteczne” – wydarzenie realizowane w ramach EMNK 2024

07.05.2024 - 09:19 aktualizacja 23.05.2024 - 08:58
Redakcja: violettakulik

Czy nauki społeczne są ważne dla naszego społeczeństwa?

Nauki społeczne są bardzo ważne, ponieważ tworzą lepsze instytucje i systemy, które na co dzień wpływają na życie ludzi. Pomagają też zrozumieć, jak wchodzić w interakcje ze światem społecznym.

28 czerwca 2024 r. odbędzie się wydarzenie w ramach projektu „Nauka jest Wszędzie” pt. „Nauki społeczne organizacyjnie użyteczne”.

Harmonogram wydarzenia:

9:00 – Dziekan Wydziału Nauk Społecznych prof. dr hab. Zenon Gajdzica – oficjalne otwarcie

9:15 – Prodziekan ds. Strategii i Promocji dr hab. Patrycja Szostok-Nowacka -„Zarządzanie wiedzą w organizacji”

10:00 – Kierownik Organizacyjny Wydziału Nauk Społecznych mgr Agnieszka Kotulska – „Zaufanie do współpracowników”

10:30 – przerwa kawowa

11:00 – dr Monika Frania i dr Magdalena Christ -„Nauka – człowiek. Jak budować relacje z otoczeniem i dzielić się wiedzą i doświadczeniem” – zajęcia warsztatowe

13:00 – przerwa obiadowa

13:30 – debata: „Przyszłość nauk społecznych”

15:00 – podsumowanie.

Wydarzenie realizowane jest w ramach obchodów Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024, w paśmie Miasto-Region-Akademia.

Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Województwa Śląskiego – Współorganizatora Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024.

Partnerami wydarzenia są: Teatr Korez oraz Europe Direct Śląskie.

chmura WNS