Spotkania z cyklu „2 x 50, czyli jubileuszowe spotkania z praktyką”

03.06.2024 - 09:48 aktualizacja 03.06.2024 - 09:48
Redakcja: violettakulik

W marcu, kwietniu i maju, kolejne grupy osób studiujących pedagogikę specjalną wzięły udział w warsztatach z cyklu „2×50, czyli jubileuszowe spotkania z praktyką”, zorganizowanych w budynku przy ul. Grażyńskiego 53:

– „Wiosenne zabawy z papierową rolką” (1 grupa), prowadząca: dr Iwona Wendreńska;

– „Zabawy z chustą animacyjną” (2 grupy), prowadząca: dr Iwona Wendreńska

-„TU Się Bawi” (2 grupy), prowadząca: mgr Elżbieta Figura-Milczanowska;

– „Sensorycznie i praktycznie” (2 grupy), prowadząca: mgr Elżbieta Figura-Milczanowska;

– „Tyflografika, czyli o sztuce inaczej” (2 grupy), prowadząca: mgr Patrycja Kuleta.

Osoby uczestniczące w tych warsztatach doceniają możliwość uzupełniania wiedzy i nabywania nowych umiejętności w takiej formie.

Dr Iwona Wendreńska zaprosiła na spotkanie w ramach cyklu „2 x 50, czyli jubileuszowe spotkania z praktyką” mgr Małgorzatę Murasiewicz-Hennig. W czasie spotkania ze studentkami i studentami pedagogiki specjalnej, gościni opowiadała o działalności EkoFabryki w Wejherowie, która jest nie tylko nowoczesnym przedsiębiorstwem gospodarującym odpadami, pomagającym mieszkańcom Wejherowa i okolic zapewnić roślinom, przedmiotom dłuższą żywotność, ale także Centrum Edukacji Ekologicznej organizującym warsztaty, eventy promujące ekologiczny styl życia.
Spotkanie było również okazją do dyskusji na temat przedsięwzięć podejmowanych w województwie śląskim na rzecz wzrostu świadomości ekologicznej mieszkańców.

zdjęcia z wydarzenia