Uroczysta gala wręczenia Certyfikatów Doskonałości Kształcenia Polskiej Komisji Akredytacyjnej

14.06.2024 - 09:54 aktualizacja 14.06.2024 - 10:05
Redakcja: violettakulik

13 czerwca w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego odbyła się uroczysta gala wręczenia Certyfikatów Doskonałości Kształcenia Polskiej Komisji Akredytacyjnej.
W uroczystości wziął udział Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Dariusz Wieczorek.
Certyfikat Doskonały kierunek − doskonałość w kształceniu na kierunku socjologia, prowadzonym na naszym wydziale, odebrała w imieniu władz uczelni dyrektorka kierunku – dr Agata Zygmunt-Ziemianek.

Certyfikaty Doskonałości Kształcenia są przyznawane za skuteczne, innowacyjne oraz godne naśladowania rozwiązania sprzyjające jakości kształcenia. Nasza socjologia znalazła się w elitarnym gronie 26 kierunków studiów, którym przyznano certyfikaty w tegorocznej, czwartej edycji wyróżnień.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Więcej o wydarzeniu na stronie MNiSW: https://www.gov.pl/…/gala-wreczenia-certyfikatow…

Uczestnicy wydarzenia