Diamenty Wydziału Nauk Społecznych

24.07.2024 - 13:39 aktualizacja 24.07.2024 - 13:39
Redakcja: mariamichniowska

W piątek 19 lipca 2024 roku, podczas uroczystości zakończenia roku akademickiego 2023/2024 odbyła się gala drugiej edycji „Diamentów WNS” organizowana przez Wydziałową Radę Samorządu Studenckiego. Tegorocznym tematem przewodnim były owoce, symbolizujące skutek wysiłku jaki wkładany jest w zdobywanie wiedzy akademickiej przez studentki i studentów. W „Diamentach” był to jednocześnie symbol ogromu pracy włożonego przez nauczycieli akademickich dla rozwoju naukowego i osobistego osób studiujących. Zwycięzcami tegorocznej edycji w poszczególnych kategoriach zostali:

W kategorii „Autorytet Naukowy” nagrodzony został pan prof. dr hab. Kazimierz Wolny-Zmorzyński, a „Specjalistą Od Humoru” został pan dr Mirosław Czerwiński, prof. UŚ. Nagrodzony statuetką „Kreatywnego Umysłu” został pan dr Łukasz Wielgosz, a pan red. Zbigniew Markowski w tegorocznych „Diamentach” otrzymał 2 statuetki: „Zaangażowanego Na Całość” i „Przyjaciela Osób Studiujących”.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nominowanym i zwycięzcom, a „Diamenty Wydziału Nauk Społecznych” powrócą z kolejną edycją już w przyszłym roku.

fot. Małgorzata Dymowska