Zaproszenie na Międzynarodową Konferencję e-SL4EU

19.09.2024 - 12:09 aktualizacja 19.09.2024 - 12:14
Redakcja: violettakulik

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej „Transformative Learning Through Service: A European Perspective on E-Service Learning”, która odbędzie się w 25 października 2024 na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, ul. Jordana 18.

Organizatorem konferencji jest konsorcjum pięciu uczelni:

• Uniwersytet Śląski w Katowicach
  • Uniwersytet LUMSA w Rzymie
  • Uniwersytet Mateja Bela w Bańskiej Bystrzycy
  • Uniwersytet w Zagrzebiu
  • Uniwersytet Politechniczny w Bukareszcie

Celem konferencji jest zaprezentowanie wyników międzynarodowego projektu e-SL4EU [e-Service Learning for more digital and inclusive EU Higher Education systems]; prezentacja Service Learning (SL) – nowatorskiej dydaktyki w szkolnictwie wyższym i różnych form jej realizacji; przedstawienie narzędzi i metodyki SL; zaprezentowanie zrealizowanych przez studentów mikroprojektów oraz ich wpływu na społeczność, a także wymiana wiedzy i najlepszych praktyk oraz rozwój partnerstw i wspólnych inicjatyw.

Adresatami konferencji są nauczyciele akademiccy, wykładowcy, edukatorzy / badacze uczelni wyższych, studenci i doktoranci, oraz instytucje i agencje społeczne.

Udział w konferencji możliwy jest po zarejestrowaniu się poprzez ten link lub za pośrednictwem kodu QR na stronie projektu: https://e-sl4eu.us.edu.pl/zaproszenie-na-miedzynarodowa-konferencje-e-sl4eu-do-katowic/

Szczegółowy program zostanie przesłany uczestnikom konferencji w późniejszym terminie.

plakat wydarzenie