Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Wydział Prawa i Administracji
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Rekrutacja do III edycji Akademii Liderów Sprawiedliwości

18.10.2023 - 12:06 aktualizacja 18.10.2023 - 12:06
Redakcja: izabelamaculewicz

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w III edycji Akademii Liderów Sprawiedliwości – bezpłatnego programu szkoleniowo-networkingowego dla studentów i absolwentów kierunków prawniczych i okołoprawniczych.

Akademia Liderów Sprawiedliwości to nowoczesna forma kształcenia przyszłych i obecnych przedstawicieli zawodów prawniczych. Obecnie trwa rekrutacja do trzeciej edycji Programu która potrwa do 31 października 2023 roku.

Uczestnicy programu będą mieli okazję zdobyć teoretyczną i praktyczną wiedzę prawniczą podczas weekendowych wykładów i warsztatów prowadzonych przez doświadczonych prawników, praktyków, przedstawicieli wielu ośrodków akademickich, zawodów prawniczych i urzędów państwowych. Uczestnicy mogą ćwiczyć sztukę przemówień publicznych, savoir-vivre czy techniki negocjacji. Istotną część Programu stanowi Program Mentoringowy, dzięki któremu można rozwijać się pod okiem wybranego mentora praktykującego w interesującym ich obszarze.

W ramach ALS realizowany jest także wakacyjny Projekt Społeczny, podczas którego, pomagając wybranej społeczności, młodzi adepci prawa nabywają cenną wrażliwość społeczną i integrują się we własnej grupie, zawierając znajomości i przyjaźnie na długie lata.

Program obejmuje 7 weekendowych zjazdów w Warszawie, Projekt Społeczny, Program Mentoringowy oraz Seminarium Letnie. Udział w Akademii jest nieodpłatny. Organizator zapewnia wyżywienie oraz nocleg podczas zjazdów.

Ukończenie Programu potwierdzone zostanie certyfikatem.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową broszurą informacyjnąhttps://drive.google.com/file/d/1Blt7sT3ao3yMIsrZDUdX2mlpEsskS8nr/view?usp=share_link

Do ALS można dołączyć wypełniając formularz zgłoszeniowy do jednej z dwóch sekcji:

📚 SEKCJA AKADEMICKA (studenci I-IV roku prawa i kierunków pokrewnych): https://tinyurl.com/Akademicka2023
⚖️ SEKCJA ABSOLWENCKA(studenci V roku i absolwenci kierunków prawniczych i pokrewnych, aplikanci, asystenci sędziów, przedstawiciele zawodów prawniczych): https://tinyurl.com/Absolwencka2023

Organizatorem Programu jest Fundacja Altum.

Obserwuj profil na Facebooku, aby być na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami dotyczącymi rekrutacji: https://www.facebook.com/akademiasprawiedliwosci

return to top