Spotkanie z Ministrem Nauki Dariuszem Wieczorkiem

Posiedzenie Rady Naukowej Instytutu Nauk Prawnych

Międzynarodowa konferencja „Różnorodność, równość i inkluzja w społeczności – wspieranie dobrostanu i zrównoważonego rozwoju”

”Resocjalizacja osób osadzonych w zakładach penitencjarnych z udziałem zwierząt” – spotkanie KN Praw Zwierząt

Międzyuczelniane Spotkania Naukowe – seminarium pt. „Sztuczna inteligencja w nauce zagrożenia i szanse”

Spotkanie z kandydatem na Rektora – prof. dr hab. Ryszardem Koziołkiem

KN Prawa Sportowego UŚ – Spotkanie z Radcą Prawnym P. Piotrem Miłym

”Registered partnerships, de facto spouses and property. The Experience of Hungary” – spotkanie KN Ignis Familiae

V Akademia Prawa Człowieka. ELSA Katowice

”Psychiatria w procesie karnym” – spotkanie KN Prawa Karnego Procesowego „Iustitia”

LKK Lokalny Konkurs Krasomówczy 2024 Katowice

Rzymskie inspiracje we współczesnym prawie pracy

KN Prawa Administracyjnego UŚ zaprasza na cykl spotkań seminaryjnych pt. ” Podmioty na prawach strony w postępowaniu administracyjnym”

VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Współczesne problemy prawa rolnego i żywnościowego”