Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Wydział Prawa i Administracji
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

VI edycja ogólnopolskiego konkursu Tax Everest na najlepszą pracę magisterską z prawa podatkowego

07.11.2023 - 12:03 aktualizacja 07.11.2023 - 12:03
Redakcja: izabelamaculewicz

MDDP jedna z czołowych polskich firm doradztwa podatkowego, Ośrodek Studiów Fiskalnych oraz Katedra Prawa Finansów Publicznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika we współpracy z wydawnictwem Wolters Kluwer którzy wspólnie zorganizowali konkurs dla najlepszych autorów prac magisterskich z zakresu prawa podatkowego w roku akademickim 2022/2023.

Dlaczego warto wziąć w nim udział? Laureat konkursu znajdzie się w gronie najlepszych, a z jego pracą zapoznają się eksperci prawa podatkowego ze środowisk branżowych oraz uniwersyteckich.

Finalista konkursu zostanie zaproszony na wielką galę finałową i weźmie udział w dyskusjach panelowych, których opiekunami będą autorytety ze świata podatkowego.

Nagrodą główną jest wyjazd do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Ponadto, laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe, a fragmenty ich prac znajdą się w Przeglądzie Podatkowym Wolters Kluwer Polska.

Więcej o zasadach konkursu znajduje się pod poniższym linkiem: https://taxeverest.pl/fbclid=IwAR1dMWgAAXmZLm_BLlLQVX8E33Za5FV6m_9lrM3ZqPS0wX0zW-UL_YqZmh8#o-konkursie

return to top