Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Wydział Prawa i Administracji
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

21 Coroczna Międzynarodowa Konferencja Prawnicza w Atenach

15.03.2024 - 13:53 aktualizacja 15.03.2024 - 13:53
Redakcja: izabelamaculewicz

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 21 Corocznej Międzynarodowej Konferencji Prawniczej, która odbędzie się w dniach 15-18 lipca 2024 r. w Atenach w Grecji.

Przyjmowanie zgłoszeń referatów na prezentację potrwa do 26 marca 2024 roku. Celem konferencji jest integracja naukowców i badaczy ze wszystkich dziedzin prawa i innych pokrewnych dyscyplin.

Przyjmowanie zgłoszeń odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną na adres  atiner@atiner.gr lub poprzez formularz zgłoszeniowy. Zapisy trwają do 26 marca 2024 r. Wysyłając zgłoszenie prosimy o podanie tytułu referatu, imię i nazwisko, aktualnie zajmowane stanowisko, nazwę jednostki naukowej jako miejsca realizacji badań, adres e-mail oraz co najmniej 3 słowa kluczowe, które najlepiej opisują temat zgłoszenia. Decyzje zostaną podjęte w ciągu 4 tygodni.

W przypadku chęci wzięcia udziału w konferencji bez wygłaszania referatu, tj. jako organizator sesji, przewodniczący sesji, recenzent referatów itp. prosimy o kontakt z dr Gregory’m T. Papanikosem, prezesa ATINER na adres email president@atiner.gr.

Pracownicy naukowi odpowiedzialni za konferencje to:

  • Dr David A. Frenkel, LL.D. – Kierownik Działu Prawnego ATINER  Emerytowany Profesor, Wydział Biznesu i Zarządzania Guilford Glazer, Uniwersytet Ben-Guriona w Negev, Beer-Sheva, Izrael,
  • Dr Michael P. Malloy – Dyrektor Dział Biznesu, Ekonomii i Prawa ATINER, Profesor i Naukowiec, Uniwersytet Pacyfiku, USA.

return to top