Konferencja naukowa “Po co nam feminizm? Kampania 16 Dni przeciwko przemocy ze względu na płeć”

22.11.2023 - 08:43, aktualizacja 22.11.2023 - 08:52
Redakcja: izabelamaculewicz

Zapraszamy do udziału w konferencji naukowej pt. “Po co nam feminizm? Kampania 16 Dni przeciwko przemocy ze względu na płeć” które odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji w auli nr 3. Wydarzenie jest organizowane przez Koło Naukowe na Rzecz Równości i Różnorodności, Koło Naukowe Pracy Socjalnej oraz Koło Naukowe “Włącznik”.

Konferencja jest adresowana do osób studiujących i pozostałych przedstawicieli środowiska akademickiego, na którą składać się będą wystąpienia naukowe oraz wystawa posterów.

Prace posterowe na konferencję można zgłaszać do 1.12.2023 roku przez poniższy formularz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdLEu8jE2CkKLBoSw4EKxzFz2SBC2-mUujvRpeI1I-8pcchyg/viewform?

Uczestnictwo jest bierne, nie wymaga rejestracji. Serdecznie zapraszamy!