Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

06.12.2021 - 09:29 aktualizacja 06.12.2021 - 09:29
Redakcja: Andrzej Szczurek

Szanowni Państwo,

Aktualna sytuacja związana z zachorowaniami na Covid-19 zmusza mnie do odwołania zaplanowanego na 8 grudnia 2021 roku Koncertu Jubileuszowego, z okazji 50-lecia obecności Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Żałuję, że wydarzenie nie dojdzie do skutku, jednak najważniejsze jest bezpieczeństwo wykonawców i publiczności. Liczę, że wspaniały program artystyczny przygotowany przez pedagogów i studentów Instytutu Sztuk Muzycznych naszego Wydziału uda się nam obejrzeć po Nowym Roku – o ile stan obecny ulegnie poprawie.

W tym miejscu pragnę podziękować wszystkim, którzy przez minione pół roku włożyli ogrom pracy i zaangażowania w organizację koncertu. Jestem pewien, że niebawem będziemy mogli Państwa oklaskiwać.

Do zobaczenia i dużo zdrowia.

Dr hab. Krzysztof Marek Bąk prof. UŚ

Dziekan