Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Dziekanat

Adres dla korespondencji Adres dla korespondencji

Uniwersytet Śląski, Cieszyn

Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji
ul. Bielska 62
43 – 400 Cieszyn

Telefon centrali: (+48) – 33 – 8546 103,
Fax: (+48) – 33 – 854 61 01
E-mail: dziekanat.wsne@us.edu.pl

Dziekanat Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji Dziekanat Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji

Kierownik dziekanatu

mgr Patrycja Dudek-Trombik

pokój B1.19c, tel. 33 8546380, patrycja.dudek@us.edu.pl

 

Z-ca kierownika dziekanatu

 mgr Daria Krzywoń

pokój B1.20, tel. 338546164, daria.krzywon@us.edu.pl

Obsługa studentów:

  • Grafika
  • Projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej
  • Studia doktoranckie w zakresie sztuki

 

Specjalista – mgr Katarzyna Kazimor

pok. B1.19a, tel. 338546375, katarzyna.kazimor@us.edu.pl

Obsługa studentów:

  • Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych I i II st.
  • Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej I i II st.
  • Muzyka w multimediach I i II st.
  • Pedagogika specjalna studia jednolite magisterskie – stacjonarne

 

Samodzielny referent – Katarzyna Gierczyńska

pok. B1.18, tel. 33 8546377, katarzyna.gierczynska@us.edu.pl

Obsługa studentów:

  • Pedagogika – st. I stopnia stacjonarne
  • Pedagogika – II stopnia niestacjonarne
  • Animacja społeczno-kulturalna z edukacją kulturalną
  • Edukacja kulturalna
  • Etnologia i antropologia kulturowa

 

Starszy referent – Bożena Bujok

pok. B1.17, tel. 33 8546381, bozena.bujok@us.edu.pl

Obsługa studentów:

  • Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna – st. stacjonarne i niestacjonarne

 

Referent administracyjny – Aleksandra Brudny

pok. B1.17, aleksandra.brudny@us.edu.pl

 

Obsługa toku studiów

pok.10, tel. 338546408

mgr Agnieszka Kmiotek pok. B1.10, tel. 338546112, e-mail: agnieszka.kmiotek@us.edu.pl

mgr Justyna Staroń pok. B1.10, tel. 338546113, e-mail: justyna.staron@us.edu.pl

Referent – Lucyna Stuchlik pok. B1.10, tel. 338546379, lucyna.stuchlik@us.edu.pl

 

Sprawy socjalne Sprawy socjalne

Samodzielny referent – mgr Jadwiga Kozakowska

pok. B1.10, tel. 33 8546376, jadwiga.kozakowska@us.edu.pl

 

Referent – Lucyna Stuchlik

pok. B1.10, tel. 338546379, lucyna.stuchlik@us.edu.pl

return to top