Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

Nowe studia podyplomowe na Uniwersytecie Śląskim: Projektowanie usług w przemysłach kreatywnych i kulturze

17.07.2024 - 12:21 aktualizacja 17.07.2024 - 12:22
Redakcja: Krzysztof Kasprzyński
Żywa ilustracja przedstawiająca temat nowego kierunku studiów podyplomowych "Projektowanie usług w branżach kreatywnych i kulturze" na Uniwersytecie Śląskim

Uniwersytet Śląski uruchamia nowe studia podyplomowe pt. „Projektowanie usług w przemysłach kreatywnych i kulturze”. Program studiów, realizowany w roku akademickim 2024/2025 w formie hybrydowej, przygotowuje specjalistów do projektowania innowacyjnych usług skoncentrowanych na użytkowniku. Zajęcia poprowadzą eksperci z zakresu Service Design, UX oraz przedstawiciele sektora kreatywnego. Absolwenci zdobędą praktyczne umiejętności analizy potrzeb klientów, prototypowania rozwiązań i tworzenia pozytywnych doświadczeń użytkowników.

Więcej informacji: Uniwersytet Śląski – Studia Podyplomowe